Sobota, 20 lipca 2024

Rusz się. Dla zdrowia

Seniorzy zrzeszeni wokół lubelskiej fundacji „Przyjaźń” pokazują, ze ruch to zdrowie. A jeśli dodamy do tego muzykę, to już w ogóle znakomita sprawa. Przeczytaj, co planują w najbliższym czasie.

Jesteśmy grupą seniorów, działającą przy Fundacji Rozwoju i Aktywności Społecznej ,,Przyjaźń”. Cieszące się dużym zainteresowaniem zajęcia z muzykoterapii utwierdziły nas w przekonaniu, że powinniśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych seniorów i stworzyć dla nich podobną alternatywę.

Tym razem oferujemy zajęcia z fizjoterapeutą. Nazwa inicjatywy ,,Zdrowy Senior”. Zajęcia będą prowadzone m. in. przez Panią Sylwię – doświadczoną trenerkę terapii tańcem i ruchem. Sylwia prowadzi warsztaty rozwojowe dla osób w każdym wieku. Mamy za sobą kilka edycji z jej udziałem, które cieszyły się dużym uznaniem.

Pani Ewa – fizjoterapeuta, pasjonatka naturalnych technik i rozwiązań w terapii. Swoje zaangażowanie skupia na tym, aby człowiek odzyskał harmonię we wszystkich sferach życia.

Pani Kamila – jest propagatorem zdrowego stylu życia, dietetykiem zajmuje się też fitoterapią czyli wspomaganiem leczenia ziołami.

Zajęcia będą trwać od 20 kwietnia do 15 czerwca br.

Poniżej zamieszczamy harmonogram zajęć, a także część zdjęć z zajęć które już się odbyły 🙂.

Wszystkie spotkania odbywają się w środy o godzinie 11.

Przekaż dowolną darowiznę pieniężną na wsparcie inicjatywy seniorów. Wpłać na naszą zrzutkę lub bezpośrednio na konto Fundacji „Przyjaźń”, nr rachunku: ”: 29 1140 1094 0000 5404 0800 1001, w tytule przelewu wpisz „Darowizna na realizację inicjatywy seniorów – Zdrowy senior. ”.

Pomóc możesz także wpłacając dowolną kwotę na portalu Zrzutka.pl

https://zrzutka.pl/jnx63r?fbclid=IwAR3Ylmzmq_AQLoMJ2DGrWK7CmfvGoWfyFyzdvRJ6INYJ_2IN3dN_ioFfqPQ

Fotorelacja 🙂

Współfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków

„Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich  NOWEFIO na lata 2021-2030”

Tagi: